آیا به دنبال بهترین کیفیت و قیمت در تجهیزات پزشکی می باشید ؟

با ما تماس بگیرید

88030037 021 | 88030036 021 | 88030034 021

 

دستگاه ساکشن

 

دستگاه ساکشن چیست ؟

دستگاه ساکشن وسیله ای طبی است که توسط پمپ مکش، مواد موجود در مجرای تنفسی بیمار از جمله خون، بزاق، مخاط و سایر مایعات را خارج می نماید. هنگامی که بیمار توانایی سرفه کردن ندارد، ترشحات در ریه، مجاری تنفسی و دهان جمع می شوند. دستگاه ساکشن این ترشحات را خارج نموده و تنفس را آسان می نماید. این دستگاه شامل قسمت های مختلف از جمله پمپ مکش، فیلتر باکتری و مخزن جمع کننده می باشد. فیلتر باکتری از برگشت مواد و آسیب پمپ جلوگیری می کند. عملکرد ساکشن می تواند بسیار قوی باشد و مکش را به سرعت انجام دهد، هم چنین می تواند مکش کمتری ایجاد کند که این نوع ساکشن به منظور تخلیه ی زخم مورد استفاده قرار می گیرد. 

دستگاه ساکشن به صورت خانگی و کلینیکال ارائه می گردد. هم چنین می تواند قابل انتقال و غیر قابل انتقال باشد. امروزه ساکشن ها سبک، قابل حمل و دارای تکنولوژی پیچیده هستند. مسدود ترین مجاری تنفسی نیز با این دستگاهها قابل باز شدن هستند و بیمار به سرعت به حالت راحتی بر می گردد. در برخی ساکشن ها فشار مکش قابل تنظیم است تا به آسانی برای کودکان و سالمندان مورد استفاده قرار گیرد.

 

دستگاه ساکشن

 

شرکت مهندسی پزشکی افرا طب با تیم مجرب و متخصص ارائه دهنده دستگاه ساکشن در مدل های پرتابال، رومیزی و مبله می باشد که در مراکز درمانی، مطب ها و کلینیک زنان و زایمان کاربرد اساسی دارد.