دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

بالش بارداری

بالش بارداری

بالش بارداری

بالش بارداری از تجهیزات پزشکی کاربردی برای مادران در دوران بارداری می باشد. در دوران بارداری فرم بدن تغییر میکند و به این سبب فشار روی کمر، لگن و ستون فقرات آنها را آزار خواهد داد. افزایش وزن و بزرگ شدن شکم میتواند بی خوابی و بدخوابی را برای مادر به همراه داشته باشد. این مشکل با وجود بالش های بارداری مرتغع میشود و خواب راحت تری خواهند داشت.

این بالش ها بسیار نرم هستند و جهت بهبود خواب مادران باردار طراحی و تولید میشوند. مادر با در برگرفتن این بالش در زمان خواب میتواند از درد کمر، شکم و زانوها در امان باشد و برآمدگی شکم را تحمل نماید.

استفاده از این بالش در دوران شیردهی نیز مناسب است و استایل مناسب و خوبی را برای مادر و فرزند ایجاد خواهد کرد. برای جلوگیری از غلت زدن و تکان خوردن نوزاد نیز میتوان از این بالش ها استفاده کرد. به این ترتیب نوزاد شما خواب راحت تری خواهد داشت.

  بالش بارداری U شکل - بالش بارداری  

مشخصات بالش بارداری مناسب

بهترین نوع بالش بارداری، سبک و راحت و انعطاف پذیر است. به دلیل حساس بودن مادران در این دوران به بو، این محصول از تکنولوژی نانو ضد بو و ضد حساسیت برخوردار می باشد.

بالش های بارداری همچنین ضد حساسیت می باشند و دارای رویه قابل شست و شو هستند.

در زمان فشرده شدن و یا بر اثر فشار ناشی از اضافه وزن نیز دفرمه نمیشوند و کاملا مقاوم هستند.

روکش این بالش ها در زمان جابجایی صدای خش خش تولید نمیکند و صدای مزاحم ایجاد نمیکند.

بهترین مدل بالش های بارداری، فرم U شکل آنها است که تمامی قسمت های بدن را در بر میگیرند.

برای مادران بهتر است که در دوران بارداری به پهلو بخوابند. زیرا امکان خفگی نوزاد به ویزه درماه های آخر حاملگی وجود دارد. به پهلو خوابیدن بهترین راه حل است و با استفاده از بالش های U شکل آسان تر خواهد شد.

این بالش ها کاملا نرم و سبک و انعطاف پذیر هستند و در اثر قرار گرفتن وزن بدن مچاله و دفرمه نخواهند شد.

 استفاده از این وسیله به کاهش درد در دوران بارداری کمک میکند و فشار روی گردن و ستون فقرات و کمر میشود. همچنین در اطراف بالش هوا جریان دارد و این ویژگی مانع از تعریق و خیس شدن بالش خواهد شد.

با استفاده از این بالش ها، سر در ارتفاع مناسبی قرار میگیرد و در نتیجه رفلاکس یا سوزش معده را تجربه نمیکنید.

قابل استفاده برای دوره نقاهت پس از جراحی نیز می باشد.

این بالش ها حالت ارتجاعی دارد و به راحتی فرم آن تغییر پیدا نمیکند.

انواع بالش بارداری - بالش بارداری  

انواع بالش های بارداری

این محصول دارای انواع مختلفی است که بر اساس قیمت، وزن و فرم قابل انتخاب هستند. بهترین مدل آنها همانطور که پیش از این گفته شد، بالش U شکل است که کمر، گردن، زانوها و شکم را در حالت مناسبی قرار میدهد و درد مادر را کاهش خواهد داد.

به ویژه در ماه های آخر بارداری استفاده از این مدل بالش ها توصیه میشود. زیرا وزن شکم مادر زیاد است و راحت تر میتواند به پهلو بخوابد. به این مدل اصطلاحا بالش سرتاسری نیز گفته میشود.

بالش های I شکل را میتوان تنها در بغل فشرد و با قلاب کردن پاها احساس راحتی به شما میدهند. قیمت ارزان تری دارند و سبک و قابل حمل هستند. اما گردن، و کمر را ساپورت نمیکنند و این میتواند نقطه ضعف این محصول باشد.

بالش های C شکل بارداری تنها شکم و کمر را حمایت میکنند و گردن و سر را در بر نمیگیرند.

مدل مکعب و مثلثی این محصول تا حدودی شبیه بالش های مسافرتی هستند. این مدل ها سبک ترند و به راحتی قابل جابجایی و حمل می باشند.

استفاده از انوع این محصول، به طور کلی سبب اصلاح فرم بدن و راحتی مادر، در زمان خواب خواهند شد. همچنین خستگی شانه ها را کاهش میدهند و مانع از تغییر فرم آنها خواهند شد.

  بالش بارداری هوشمند - بالش بارداری  

بالش های هوشمند بارداری

بالش بارداری هوشمند از الیافی ساخته شده که در برابر افزایش وزن مقاوم است و مچاله نخواهند شد. وزن بدن روی تمام جاهای بالش پخش میشود و به این ترتیب خستگی و درد عضلات کمتر میشود.

نوع هوشمند این محصول طراحی خاصی دارد و در اثر تعریق بدن بو نمیگیرد و کاملا ضد حساسیت و ضد بو می باشد.

در آغوش گرفتن این بالش در زمان خواب مانع از خستگی گردن و شانه شده و به اصلاح فرم بدن نیز کمک میکند.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب