برند نایدک

تاریخچه برند نایدک

محصولات نایدک - برند نایدک
اکسیژن ساز Nuvo Lite - برند نایدک

خانواده Nuvo Lite

Nuvo Lite از تا امروز پیشرفته ترین دستگاه تولید شده برند نایدک می باشد. این دستگاه سبک با طراحی جمع و جور و قابلیت ها و مزایای بیشتر می باشد.

اکسیژن ساز 8 لیتری نایدک - برند نایدک
خانواده Nuvo

دستگاه های Nuvo 8 و Nuvo 10 ، از دسته دستگاه های اکسیژن ساز برند نایدک است که جریان های زیادی را در فشار بالا ارائه میدهد. استفاده از این دستگاه به بیمار اجازه میدهد تا مدت زمان بیشتری اکسیژن را دریافت کند.

اکسیژن ساز Max 30 - برند نایدک

اکسیژن ساز Max 30

این دستگاه تا ۳۰ لیتر در دقیقه اکسیژن مورد نیاز بیمار را تامین میکند. استفاده از اکسیژن ساز Max 30 برای بیمارستان های کوچک، آزمایشگاه ها و کلینیک ها مناسب می باشد.

از این دستگاه میتوان برای پرکردن سیلندر یا اتصال به دستگاه های بیهوشی و ونتیلاتورها نیز استفاده کرد. اکسیژن ساز Max 30 بر روی یک پلت فرم مدولار قابل اعتماد با درجه برتر غربال مولکولی طراحی و ساخته شده است.

نبولایزر Pulmo Mist - برند نایدک

نبولایزر Pulmo-Mist

این دستگاه تنها یک پمپ نبولایزر کمپرسور برند نایدک حدود ۱.۵ کیلوگرم وزن دارد و برای تزریق دارو از طریق استنشاق مناسب می باشد. نبولایزر Pulmo-Mist قابل اطمینان با عملکرد عالی، طراحی مدرن و اندازه مناسب می باشد. استفاده از دستگاه برای بیماران در منزل و هم در مراکز درمانی مناسب است.

اکسیژن ساز پرتابل نانو - برند نایدک

اکسیژن ساز پرتابل نایدک

در معرفی دستگاه Nano باید گفت که این دستگاه یک اکسیژن ساز قابل حمل می باشد. این اکسیژن ساز درصد بالایی از خلوص اکسیژن را ارائه میدهد و وزن آن کمتر از ۳ کیلوگرم است و از یک صفحه نمایش LED با نور پس زمینه برخوردار می باشد. به این ترتیب مشاهده نتایج عملکرد دستگاه به آسانی قابل مشاهده خواهد بود.

تجهیزات پزشکی برند نایدک را از افراطب بخواهید.

شرکت افراطب با ۳۵ سال تجربه در زمینه بازرگانی و ارائه کالاها و تجهیزات پزشکی، آماده مشاوره و فروش تجهیزات پزشکی این برند به مشتریان می باشد. ما با تکیه بر علم تجارت نوین و استفاده از فضای سالم اینترنت، امکان خرید تجهیزات را به صورت آنلاین برای مشتریان فراهم کرده است. انواع تجهیزات پزشکی مصرفی، خانگی، بیمارستانی، معاینه و ... برای خریداران و فروشندگان این حوزه قابل ارائه می باشد.