دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

برند Omron

برند Omron متعلق به یک شرکت ژاپنی با همین نام می باشد. دفتر این شرکت در کیوتو ژاپن قرار دارد و از سال ۱۹۳۳ فعالیت خود را آغاز کرده است. نام شرکت از مکانی در کیوتو با نام امورو (Omuro) گرفته شده و زمینه فعالیت آن تولید تجهیزات پزشکی، قطعات و سیستم های اتوماسیون می باشد.
محصولاتی از جمله فشارسنج دیجیتال و پایش فشارخون با برند امرن تولید میشوند و کاربری خانگی و بیمارستانی دارند. در ادامه به معرفی برخی از محصولات این برند خواهیم پرداخت که امکان خرید آنها از طریق شرکت افراطب وجود دارد.”

برند Omron - برند Omron
فشارسنج مچی مدل OMRON RS2 - برند Omron

فشارسنج مچی RS2 امرن، با طراحی زیبا و سبک، قابل استفاده خانگی می باشد. این فشارسنج روی مچ بسته میشود و امکان بررسی ضربان قلب نامنظم را نیز به بیمار میدهد.

کاف این دستگاه محکم دور مچ بسته میشود. تا جاییکه برای کاربر آزادهنده نباشد.

این ویژگی میزان خطا را در زمان اندازه گیری فشارخون کاهش خواهد داد. سایز کاف بین ۱۳.۵ تا ۲۱.۵ است و دارای نشانگر فشار سیستولیک و دیاسیستولیک نیز هست.

دستگاه تا ۳۰ نتیجه را برای کاربر ذخیره میکند و منبع انرژی آن دو عدد باتری نیم قلمی است.

فشارسنج مچی مدل OMRON RS3 - برند Omron

این فشارسنج از برند Omron به صورت تمام اتوماتیک طراحی شده و برای مصارف خانگی مناسب می باشد. کاربرد این دستگاه برای اندازه گیری فشارخون و تعداد ضربان قلب کاربرد دارد و نتایج را تا ۳۰ عدد در حافظه خود ذخیره میکند.

امکان دریافت میانگین نتایج با این دستگاه وجود دارد. اندازه کاف آن بین ۱۳.۵ تا ۲۱.۵ سانت قابل تغییر است و استفاده از آن بسیار آسان می باشد.

ویژگی دیگر دستگاه امکان خاموشی خودکار و امکان بررسی نتایج به وسیله بلوتوث و از طریق گوشی تلفن همراه وجود دارد.

فشارسنج مچی امرن مدل RS1 همزمان برای اندازه گیری فشارخون و تعداد ضربان قلب نامنظم استفاده میشود. کاف این فشارسنج به خوبی دور مچ بسته میشود و برای دور مچ افراد بین ۱۳.۵ تا۲۱.۵ سانت مناسب است.
این دستگاه آریتمی یا شربان قلب نامنظم را نشان میدهد و در افرادی که در محدوده ریسک فشارخون قرار دارند، با علامت قلب روی دستگاه از آن اطلاع خواهند یافت.
دستگاه امکان ذخیره نتایج تا ۳۰ مورد را دارد و در صورت پرشدن حافظه، نتایج قدیمی به طور خودکار پاک میشوند.

فشارسنج اومرن RS1 - برند Omron
فشارسنج بازویی Omron مدل M3 - برند Omron

فشارسنج بازویی Omron مدل M3 مانند سایر فشارسنج ها برای اندازه گیری فشارخون استفاده میشود. با استفاده از این دستگاه قادر به اندازه گیری ضربان قلب نامنظم نیز خواهید بود.

این دستگاه از برند Omron یک فشارسنج دیجیتالی بازویی است که مانند سایر فشارسنج های دیجیتال از روش اوسیلومتریک برای اندازه گیری فشار خون استفاده میکند. پس از پایان اندازه گیری، فشار سیتسولیک و دیاسیستولیک (فشار بالا و پایین) با اعداد بزرگی روی صفحه‌نمایش نقش می‌بندند.

فشارسنج Omron مدل M2 - برند Omron

فشارسنج امرن M2 دارای یک کاف از جنس آلومینیوم است که با کمک لوله به فشارسنج متصل شده است. اندزه کاف برابر با دور بازوی ۲۲ تا ۳۲ سانت می باشد. منبع تغذیه دستگاه ۴ عدد باتری قلمی است و مجهز به سیستم خاموشی خودکار است.

وزن دستگاه سبک و حدود ۴۰۰ گرم است و به آسانی برای بیماران قابل حمل می باشد. این دستگاه همراه آداپتور و کیف مخصوص عرضه میشود.

تعداد ضربان قلب نامنظم یا آریتمی نیز با این فشارسنج قابل تشخیص است.

فشارسنج بازویی Omron مدل M6 comfort با قابلیت اندازه گیری همزمان ضرابن قلب نامنظم، برای بیماران مبتلا به فشارخون در منزل مناسب است. این دستگاه دارای ظرفیت تا ۱۰۰ مورد برای هر فرد است. امکان استفاده از دو کاربر با دستگاه نیز وجود دارد.
کاف دستگاه دارای قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه است که این ویژگی میزان دقت دستگاه را بالاتر برده است. دستگاه همچنین دارای نمایشگر تاریخ و ساعت است و نتایج را برای هر کاربر به طور جداگانه ذخیره میکند.

فشارسنج بازویی Omron مدل M6 comfort - برند Omron
نبولایزر کمپرسوری بیمارستانی امرن مدل C900 - برند Omron

نبولایزر کمپرسوری بیمارستانی امرن مدل C900 با کیفیت بالا و عملکرد فوق العاده از مدل های پرطرفدار نبولایزرهای بیمارستانی است. این دستگاه در بیمارستان و جهت استفاده داروهای استنشاقی در اندام تنفسی برای بیماران مورد استفاده قرار میگیرد.

نبولایزر کمپرسوری داروی مایع را به گاز تبدیل میکند و به این ترتیب سرعت اثربخشی آن بالا میرود.

این مدل از نبولایزر ها در بیمارستان و مراکز درمانی کاربرد دارد و برای بیماران مبتلا به آسم، برونشیت مزمن، آلرژی و سایر بیماری های تنفسی مناسب است.

دستگاه نبولایزر اولتراسونیک بیمارستانی امرن U780 - برند Omron

نبولایزر اولتراسونیک بیمارستانی امرن U780تولید کشور ژاپن می باشد که جهت تزریق داروهای استنشاقی به بیمار از آن استفاده میشود. این دستگاه قابلیت های زیاد و عملکرد پیشرفته ای دارد.

دستگاه نبولایزر برای بیماران مبتلا به برونشیت و اسم کاربرد دارد و دارو از این طریق سریعتر جذب میشود.

استفاده از این دستگاه مانع از آسیب به دستگاه گوارش در زمان استفاده از دارو میشود.

نبولایز کمپرسوری امرن مدل c803 ساخت کشور ویتنام است و برای درمان بیماران با مشکلات تنفسی کاربرد دارد. این دستگاه از تکنولوژی Comp Air Basic برخوردار است و کار رساندن دارو به بیمار را آسان میکند. این دستگاه بسیار مقرون به صرفه است و کاملا سبک و قابل حمل می باشد.
نبولایزر کمپرسوری امرن کاربری خانگی دارد و برای انواع بیماران تنفسی مبتلا به آسم و سرماخوردگی و … مناسب می باشد. وجود ماسک مخصوص کودکان این دستگاه را کاربردی تر کرده است. اجزای دستگاه به آسانی قابل تکفیک می باشد و این ویژگی عملکرد آنرا بهینه میکند.

نبولایز کمپرسوری امرن مدل c803 - برند Omron
Call Now Buttonتماس با افرا طب