دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

برند Riester

برند Riester در آلمان و از سال ۱۹۴۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات برند ریشتر بر پایه نیازهای روز دنیای پزشکی اقدام به تولید تجهیزات پزشکی مینماید.

شرکت ریشتر از طرفی مطابق با مطالعات انجام شده توسط مرکز پژوهش در ارتباط با مردم عمل میکند و از طرفی با مراکز دانشگاهی در ارتباط است.

تجهیزات پزشکی این برند با کیفیت بالاو دارای استاندارد بین المللی هستند.

محصولات این برند شامل فشارسنج، گوشی پزشکی، افتالموسکوپ، لارنگوسکوپ و چراغ معاینه می باشد.

این محصولات دارای استاندارد CE اروپا، PTB آلمان و FDA آمریکا می باشد.

w investment pic opt - برند Riester
افتالموسکوپ ریشتر 02 - برند Riester
افتالموسکوپ ریشتر - برند Riester

افتالموسکوپ برند Riester

افتالمسکوپ وسیله ای برای معاینه قسمت های میانی چشم است. با این دستگاه میتوان از سلامت شبکیه و زجاجیه چشم اطمینان حاصل کرد. تشخیص بیماری های چشم مانند دیسک بینایی با افتالمسکوپ راحت تر خواهد بود.

این محصول به همراه کیف مخصوص و داخل جعبه عرضه میشود. در ساخت آن از فناوری های نوین استفاده شده تا در صورت کاهش انرژی بدن نیز امکان معاینه چشم وجود داشته باشد.

اتوسکوپ برند Riester

اتوسکوپ ریشتر از تکنولوژی LED بهره مند است و امکان دریافت تصاویر واقعی را در زمان معاینه به پزشک میدهد. ساختار دستگاه از متریال مقاوم و بهداشتی است و قادر به هدایت نور با آن خواهید بود.

ذره بین دستگاه بسیار قوی است و کار معاینه گوش را آسان میکند. امکان تشخیص مشکلات شنوایی و گوش با اتوسکوپ وجود خواهد داشت. معمولا این دستگاه برای معاینه پوش میانی و خارجی مورد استفاده قرار میگیرد.

اتوسکوپ ریشتر - برند Riester
اتوسکوپ ریشتر e scope - برند Riester
ست معاینه Reister - برند Riester
ست معاینه ریشتر - برند Riester

ست معاینه Riester

ست معاینه شامل یک عدد هندل، هد اتوسکوپ، هد افتالمسکوپ و اسپکولوم قابل تنظیم به همراه منبع نور می باشد. ۲ عدد آینه و یک لامپ برای تشخیص حرفه ای، داخل این ست قرار دارد.

کاربرد لوازم موجود در ست معاینه برای تشخیص حرفه ای و معاینه به صورت روزانه می باشد و این ست از لوازم ضروری پزشکان به شمار میرود.

گوشی پزشکی Riester 4200

گوشی پزشکی از لوازم و تجهیزات پزشکی ضروری برای معاینه بیمار است. گوشی پزشکی Riester 4200 از انعکاس صدای خوبی برخوردار است و کیفیت بالایی نیز در انتقال صدا دارد. با این وسیله امکان شنیدن صداهای درون بدن و تمامی فرکانس ها وجود دارد.

سری این گوشی قابل تعویض است و سیستمی کاملا جدید در جذب و انتقال صدا دارد. فنرهای تعبیه شده در گوشی کار تنظیم آنرا آسان تر کرده است. ویژگی مهم دیگر این محصول گیرنده صدای دو طرفه است.

گوشی پزشکی Riester 4200 - برند Riester
گوشی پزشکی Riester 4200 01 - برند Riester
فشاریسنج عقربه ای دو شلنگ ریشتر - برند Riester
فشارسنج عقربه ای دو شلنگ Reister - برند Riester

فشارسنج عقربه‌ای ۲ شلنگ Reistar

فشارسنج عقربه‌ای ۲ شلنگReistar به لحاظ طول شلنگ و دقت اندازه گیری محصول منحصر به فردی است. این محصول از قطعات محکم و با کیفیت بالا ساخته شده است. همچنین دارای دو اتصال فلزی در پشت نمایشگر می باشد که به دو شلنگ متصل میشود.

امکان اندازه گیری فشارخون در بازه ۰ تا ۶۰۰ میلی لیتر با این فشارسنج وجود دارد. به این ترتیب میزان دقیقی را نشان خواهد داد.

فشارسنج عقربه ای دیواری
برند ریشتر big ben 1459

این فشارسنج قابل نصب روی دیوار است و برای استفاده در کلینیک و مطب مناسب می باشد. از تجهیزات پزشکی مهم مورد نیاز پزشکان همین دستگاه فشارسنج است تا کار معاینه و اندازه گیری فشارخون بیمار آسان تر باشد.

این مدل از دستگاه فشارسنج به مدل ساعتی نیز معروف است و از کاف فلزی برخوردار می باشد. بای و بسته کردن کاف راحت است و امکان تعویض آن با کاف لاتکس نیز وجود دارد. این محصول همچنین دارای والو قابل تنظیم است.

فشارسنج عقربه ای دیواری ریشتر big ben 1459 - برند Riester
فشارسنج عقربه ای دیواری ریشتر - برند Riester
گوشی پزشکی Reiater - برند Riester
گوشی پزشکی ریشتر - برند Riester

گوشی پزشکی Riester 4400

گوشی پزشکی از لوازم و تجهیزات پزشکی ضروری برای معاینه بیمار است. گوشی پزشکی Riester 4400 از انعکاس صدای خوبی برخوردار است و کیفیت بالایی نیز در انتقال صدا دارد. با این وسیله امکان شنیدن صداهای درون بدن و تمامی فرکانس ها وجود دارد.

سری این گوشی قابل تعویض است و سیستمی کاملا جدید در جذب و انتقال صدا دارد. فنرهای تعبیه شده در گوشی کار تنظیم آنرا آسان تر کرده است. ویژگی مهم دیگر این محصول گیرنده صدای دو طرفه است.

فشارسنج سه کاف Riester 1440

فشارسنج عقربه‌ای ۳کاف  riester1440 مخصوص استفاده برای کودکان است. این فشارسنج از مدل های آنالوگ است که در رنگ آبی تولید شده است. وجود سه کاف برای این دستگاه کار با آن را آسان تر میکند. دقت اندازه یری دستگاه بالاست و در مط پزشک کودکان و بخش کودکان در بیمارستان ها کاربرد دارد.

 ویژگی دیگر این محصول وجود گیره فلزی برای بستن آسان تر و بدون فشار زیاد است. کاف تسمه ای قابلیت تعویض دارد و دسته ارگونومیک آن از جنس فولاد ضدزنگ می باشد.

فشارسنج سه کاف ریشتر 01 - برند Riester
فشارسنج سه کاف ریشتر - برند Riester
Call Now Buttonتماس با افرا طب