تجهیزات پزشکی کارکرده

هلدینگ تجهیزات پزشکی افراطب با بیش از ۳۰ سال تجربه موفق در زمینه بازرگانی کالا، وارد کننده مستقیم تجهیزات پزشکی کارکرده و ریفربیش از کمپانی مادر برندهای معتبر دنیا و همچنین واسطه ای تجهیزات پزشکی ریفربیش و کارکرده نوسازی شده در سراسر جهان می باشد.

متقاضیان تجهیزات پزشکی کارکرده و ریفربیش جهت تجهیز مراکز درمانی خود یا همکاران جهت همکاری و فروش این تجهیزات که به طور کلی شامل گروه کالاهای زیر است، میتوانند پس از تماس با شرکت افراطب از موجودی تجهیزات پزشکی ریفربیش و کارکرده آگاه شوند.

لازم به ذکر است بیمارستان های دولتی و خصوصی مجاز به خرید تجهیزات پزشکی ریفربیش نیستند و میتوانند جهت تجهیز، ارتقاء یا خرید صرفا این کالاها را به عنوان هبه از طرف شخص یا اشخاصی در بیمارستان استفاده نمایند.

ولی به طور کلی سایر مراکز درمانی در کلیه سطوح میتوانند اقدام به خرید این نوع از تجهیزات پزشکی  نمایند.

تمامی تجهیزات پزشکی ریفربیش یا کارکرده شرکت افراطب از بهترین و به روز ترین برندهای جهان هستند و حداقل شامل یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات میشوند.

جهت استعلام موجودی تجهیزات پزشکی کارکرده یا ریفربیش واقعی با شرکت افراطب تماس بگیرید.

تعریف کالای ریفربیش

محصول ریفربیش کالای است که پس از استفاده، به کمپانی تولید کننده یا شرکت های نوسازی کننده عودت داده می شود و پس از تعویض و تعمیر کلیه قطعات، مجددا آماده به استفاده می گردد. همچنین کالاهایی که در پروسه تولید دچار نقص یا خط و خش جزئی هستند نیز در دسته کالای ریفربیش هستند. تجهیزات پزشکی ریفربیش همچنین اجناس ویترینی و فروش نرفته را شامل میشود.