دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

خدمات مهندسی بازار و تبلیغات

مهندسی بازار و تبلیغات

مهندسی بازار و تبلیغات 1 - خدمات مهندسی بازار و تبلیغات

کلیه فعالان حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، ورزشی و زیبایی می توانند جهت دستیابی به خدمات مهندسی بازار و تبلیغات خود به این مجموعه مراجعه نمایند.

اینکه مجموعه bme7 با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و با رزومه بسیار مطلوب می تواند کلیه امور مشاوره بازار یابی و تبلیغات (طراحی وبسایت و سئو تضمینی، کلیه امور چاپی و تبلیغات یونیفرمی، تبلیغات محیطی و رسانه و ارائه برنامه فاز به فاز راهبردی) جهت پیشرفت کسب و کار و درنتیجه درآمد بیشتر را در ازای دریافت هزینه حق مشاوره و اجرای موارد ذکر شده انجام دهد.

از طرف دیگر کلیه فعالان حوزه سلامت، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، ورزشی و زیبایی می توانند با عقد قراردادی ما بین خود و شرکت افرا طب گلسار به شماره ثبت ۴۶۵۹۳۱، این شرکت را به عنوان نماینده فروش خود منسوب نمایند و کلیه مراحل خدمات مهندسی بازار و تبلیغات خود را به شرکت افرا طب واگذار نمایند.

شرکت افرا طب با در اختیار داشتن امکانات قدرتمند و بسیار مدرن تبلیغاتی، جامعه خریداران بسیار بزرگ و تیم مجرب و متخصص فروش می تواند در خدمت فعالان این حوزه باشد و افزایش فروش محصولات و کسب درآمد بیشتر را تضمین نماید.

قابل ذکر است ارئه دقیق مشخصات محصولات، موجودی و قیمت ها (نماینده، همکار و مصرف کننده) و میزان سود به شرکت الزامیست ونیازی به پرداخت هزینه اولیه به شرکت نمی باشد زیرا افرا طب پس از عقد قرادداد به عنوان نماینده فروش محسوب می گردد پس از فروش هر محصول، هزینه بازاریابی، تبلیغات و سود فروش خود را اخذ می نماید.

 

مشتریان خدمات مشاوره بازاریابی و تبلیغات مجموعه bme7 از سال ۱۳۹۰ تا کنون:

محصولات آشپزخانه اخوان، مجموعه رستوران های نایب، گروه شرکت های طرفه نگار (هلو)، موسسه حقوقی فکر برتر، موسسه حقوقی فردا، شیر آلات قهرمان، لوازم آرایش مک، خدمات ورزشی آتوسا، تجهیزات لیزر دندانپزشکی زولار، شرکت سرمایه گذازی نفتی SPII، بانک کوثر، لوازم خانگی ایوک و …

مشتریان خدمات فروش محصولات افرا طب از ۱۳۹۳ تا کنون:

لیزر دایود دندانپزشکی زولار کانادا، کلینیک ارتز و پرتز آریا پایا، ساپورت های ارتوپدی medi، شرکت پاک فرایند ایرانیان، کمپرس های گرم و سرد ملیا پد، شرکت طب و تصویر (نماینده محصولات رادیوگرافی آگفا، فوجی و کداک)، محصولات زیبایی طب مکس، قوزبند هوشمند پایا، گیره باند کشی اصفهان، گن های بعد از عمل زیبون و …

تجهیزات پزشکی مارکتینگ 1 - خدمات مهندسی بازار و تبلیغات
Call Now Buttonتماس با افرا طب