دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

درباره افراطب

شرکت افراطب گلسار به شماره ثبت ۴۶۵۹۳۱ ارائه دهنده خدمات تخصصی بازرگانی کالا و تجهیزات پزشکی و طبی، انواع تجهیزات مصرفی پزشکی، کالای پزشکی خانگی، بیمارستانی و کلینیکی با بیش از ۳۵ سال تجربه بازرگانی و اعتبار بسیار بالا در مذاکرات بین المللی و گمرکی، آماده سفارشات صاحبان کسب و کار در زمینه های مذکور در سراسر کشور می باشد.

امروزه با توجه به گستردگــی منابع اطلاعاتی و تنـوع محصولات و از طرف دیگر محدودیــت زمان و منابع مالــی، وجود بهترین برنامه، راه رسـیدن به بهترین آینده را هـموار می کند.

با توجه به افزایــش میانگیـن سنی کشور و تغییر الـگوی زندگی به شکل صنـعتی و مدرن، اهمیت سلامتـی و نقش آن در توسعه پایدار فردی و اجتماعــی بیش از پیش احساس می شود و وجود یک برنامه مدون سلامتی، نیل به این هدف را آسان و کم هزینه می سازد

شرکت افرا طب گلسار با نام تجاری افرا طب به عنوان نخستین شرکت و بنیان گذار تجارت الکترونیک تجهیزات پزشکی، بستر مناسبـی را برای ارائه کالا و خدمـات پزشکـی فراهـم کرده است. به طوری که تیـم مهندسـی پزشکـی و پزشـکان متخصص این شرکت تحت یک برنامه هدفـمند، تمام موارد مربوط به عرضه کالا و خدمات پزشکی را با شناسایـی مبدا و مقصد آن، بررسی و مدیریت می کنند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

درباره افراطب همچنین میتوان گفت، فعـالان حوزه سلامت را نسبت به روند اخذ مجوزهای قانونـی و فرآیند تولــید، واردات و فروش کــالا و خدمات و مهندســی بازار یاری می دهد. همچنین با ارائه مشاوره تخصصی، مصرف کنندگان را در انتـخاب تجهــیزات، ملزومات و خدمات بهینه مورد نیاز خود، همراهی می کند.

به طور کلـی خدمــات شرکت افرا طب در سه گـــروه طبقه بندی می شود :

تــــجارت الکتــــــرونیک تجـــهیزات پزشکی

شرکت افرا طب به عنوان بنیان گذار تجارت الکترونیک تجهیزات پزشکی، با تکیه بر علم تجارت نوین و استفــاده از فضای سالم اینترنت، موجب تسهیل فرآیند بازرگانی، تامین و تجارت تجهیزات پزشکی در گروه های تجهیزات پزشکی مصرفی، تجهیزات پزشکی خانگی، تجهیزات پزشکی بیمارستانی، تجهیزات پزشکی معاینه و … برای فروشندگان و خریداران محترم این حوزه شده است.

مـشاوره، تجهیز، راه اندازی و ارتقاء مراکز درمانی

درباره افراطب باید گفت که این هلدینگ با تکیه بر دانش مهندسی پزشکی و پزشـکان متخـصص خود و همچنین استفاده از شرکــت هـــای هلدینگ تحت رهبری خود، بهترین خدمات را در زمینه مشاوره تجهیز، راه انــدازی و ارتقاء مراکز درمانــی ارائه می دهد. این خدمات شامل کلیه مراکز درمانی و بیمارستانی، در تمام سطوح به صورت صفر تا صد و تخــصصی بوده و با تامین بهترین کیفیـت و قیمت تجهیزات انجام می شود.

مهندسی بازار، خدمات تبلیغات و برندینگ حوزه تجـــهـــیـــزات و خــــدمات پزشــــکــــی

با توجه به تنوع محـصولات و برندها در حوزه تجهیزات پزشکی و به دنبال آن افزایــش رقابت فـعالان کسب و کار در این حوزه و از طرف دیـگر تغییرات در بازار و نوسانات اقتصادی، بازاریابــی و ایجاد راه های نوین و موثر فروش، بیش از سال های گذشته اهمیت پیدا کرده است.

شناسایی و جذب مشتریان جدید، پیش بینی بازار و روند فروش، برندینگ به عنوان هویت سازمانی و استراتژی های افزایش سهم بازار همه از مواردی هستند که امروزه دغدغه هر کسب و کاری به شمار می روند. درباره افراطب باید گفت این شرکت، برای نخستین بار در کشور به صورت تخصصی در حوزه پزشکی خدمات خود را در خصوص مهندســی بازار و تبلیغات تخصصی این زمینه به کلیه فعالان این عرصه ارائه می دهد.

Call Now Buttonتماس با افرا طب