دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

سرجی فیکس

سرجی فیکس

سرجی فیکس

سرجی فیکس سر | سرجی فیکس بانوان (مادران)

سرجی فیکس چیست؟

سرجی فیکس از جمله تجهیزات پزشکی مصرفی است که برای ثابت نگهداشتن پانسمان در سر، انگشتان یا سایر نقاط بدن استفاده می شود. سرجی فیکس حالت توری و مشبک دارد و از جنس الیاف پلی استر و پلی آمید تهیه می شود و قابلیت کشسانی و انعطاف پذیر دارد.

سرجی فیکس1 - سرجی فیکس

انواع سرجی فیکس

۱- سرجی فیکس سر ۲- سرجی فیکس مادران (زایمان)

سرجی فیکس بانوان

سرجی فیکس بانوان یا سرجی فیکس زایمان، به عنوان یک نگهدارنده مطمئن پانسمان بعد از عمل جراحی یا در هنگام عادت ماهانه خانم ها استفاده می شود. این سرجی فیکس به صورت شرتی پوشیده می شود و ظاهری توری شکل از جنس الیاف پلی اورتان و پلی آمید انعطاف پذیر دارد و با خاصیت کشسانی به راحتی فرم بدن را می گیرد. سرجی فیکس از جمله تجهیزات پزشکی مصرفی است که یک بار مصرف است و بعد از استفاده نیاز به شستشو ندارد.

سرجی فیکس سر

سرجی فیکس یا باند فیکس سر برای نگهداشتن راحت‌تر پانسمان بر روی سر و صورت استفاده میشود. سرجی فیکس‌ راحت ترین روش برای تعویض و نگهداری پانسمان است که با جریان هوا به بهبودی هرچه زودتر زخم کمک میکند.

سرجی فیکس2 - سرجی فیکس

شما میتوانید از شرکت تجهیزات پزشکی افراطب که دارای سابقه درخشان در زمین تامین و توزیع صفرتاصد تجهیزات پزشکی و دارای مجوز تجهیز بیمارستانها و مراکز درمانی می‌باشد کالای مورد نظر خود را تهییه کنید. شما عزیزان می‌توانید به صورت شبانه روزی با شرکت افراطب تماس بگیرید و برای خرید کالای پزشکی مورد نظر خود ازطریق کارشناسان و مشاوران فروش ما اقدام کنید.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب