برند CareWell (دستگاه نوار قلب ECG)

شرکت Lepu Medical واقع در قطب اقتصادی کشور چین، شهر شنژن، از سال ۱۹۹۹ فعالیت خود را در زمینه تجهیزات های تک پزشکی حوزه قلب و عروق و بیهوشی با برند CareWell تحت لیسانس آمریکا آغاز کرد. محصولات این شرکت مطابق با استاندارد های روز جهان تولید و عرضه می گردد.
از محصولات محبوب این شرکت میتوان به دستگاه الکتروکاریوگراف اشاره کرد که در ادامه به معرفی این سری از محصولات میپردازیم.
نمایندگی دستگاه نوار قلب Carewell در ایران شرکت افرطب بوده و شما میتوانید دستگاه نوارقلب کرول را از طریق شرکت افراطب به عنوان وارد کننده و نمایندگی انحصاری خریداری نمایید.
lepu - نمایندگی دستگاه نوار قلب Carewell

محصولات برند CareWell

ECG 1106G 582x376 - نمایندگی دستگاه نوار قلب Carewell

دستگاه نوال قلب ۶کانال مدل ۱۱۰۶G

دستگاه ECG 6کانال مدل ۱۱۰۶G با برند CareWell تحت لیسانس آمریکا در شرکت Lepu Medical چین تولید و به بازار جهانی عرضه شده است. دارای فیلترهای قدرتمند HUM, EMG, ADS, Low pass آلارم هشدار باتری، قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی کارت حافظه جانبی و امکان نصب نرم افزار مدیریت داده  نیز است.

میتوانید این کالا را از طریق افرا طب تهیه نمایید.

ECG 1112M 582x376 - نمایندگی دستگاه نوار قلب Carewell

دستگاه نوارقلب ۱۲کانال مدل ۱۱۱۲M

دستگاه ECG 12کانال مدل ۱۱۱۲M با برند CareWell تحت لیسانس آمریکا در شرکت Lepu Medical چین تولید و به بازار جهانی عرضه شده است. این دستگاه ۱۲ کانال فعال داشته و دارای صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی رنگی است. دارای قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی کارت حافظه جانبی، امکان نصب نرم افزار مدیریت داده و تشخیص ضربان ساز (پیس میکر) و نیز است.

میتوانید این کالا را از طریق افرا طب تهیه نمایید.

دستگاه نوال قلب ۳کانال مدل ۱۱۰۳G

دستگاه ECG 3کانال مدل ۱۱۰۳G با برند CareWell تحت لیسانس آمریکا در شرکت Lepu Medical چین تولید و به بازار جهانی عرضه شده است. دارای فیلترهای قدرتمند HUM, EMG, ADS, Low pass آلارم هشدار باتری، قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی کارت حافظه جانبی و امکان نصب نرم افزار مدیریت داده نیز است.
میتوانید این کالا را از طریق افرا طب تهیه نمایید.
ECG 1103G - نمایندگی دستگاه نوار قلب Carewell

دستگاه نوال قلب تک کانال مدل ۱۱۰۱G

دستگاه ECG تک کانال مدل ۱۱۰۱G با برند CareWell تحت لیسانس آمریکا در شرکت Lepu Medical چین تولید و به بازار جهانی عرضه شده است. دارای فیلترهای قدرتمند HUM, EMG, ADS, Low pass آلارم هشدار باتری، قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی کارت حافظه جانبی و امکان نصب نرم افزار مدیریت داده نیز است.
میتوانید این کالا را از طریق افرا طب تهیه نمایید.
ECG 1101G - نمایندگی دستگاه نوار قلب Carewell

تجهیزات پزشکی برند CareWell را از افراطب بخواهید.

شرکت افراطب با ۳۵ سال تجربه در زمینه بازرگانی و ارائه کالاها و تجهیزات پزشکی، آماده مشاوره و فروش تجهیزات پزشکی این برند به مشتریان می باشد. ما با تکیه بر علم تجارت نوین و استفاده از فضای سالم اینترنت، امکان خرید تجهیزات را به صورت آنلاین برای مشتریان فراهم کرده است. انواع تجهیزات پزشکی مصرفی، خانگی، بیمارستانی، معاینه و ... برای خریداران و فروشندگان این حوزه قابل ارائه می باشد.