دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

پاراوان

پاراوان

پاراوان

پاراوان | خرید عمده انواع پاراوان  

پاروان لوله ای وسایلی پرکاربرد در بیمارستان ها و مطب پزشکان هستند. این پرده های متحرک تاشو می توانند همانند دیواری بسیار سریع بین بیمار و سایر بیماران یا همراهان عمل کنند. پاروان های پزشکی به لوله ای نیز شهرت دارد.

پاراوان لوله ای جزو تجهیزات پزشکی هتلی است و هم جزو وسایلی بسیار پر کاربرد در بیمارستان ها و مطب های پزشکان هستند. پاراوان پزشکی بیمارستانی، قوطی که بوجود آمده از پرده های حائل متحرک تاشو هستند می توانند مثل یک دیوار حائل به هنگام نیاز مثل معاینه ی پزشک یا تزریق پرستاران بین بیمار و سایر بیماران یا همراهان عمل کنند.

 

فروش عمده پاراوان - پاراوان

موارد استفاده از پاراوان چیست؟

پاراوان بیمارستانی تقریباً در تمامی کلینیک ها و مراکز درمانی که دارای اتاق های چند تختی هستند استفاده می‌شود. پاراوان پزشکی جدا کننده ای است که در کلیه فضا های درمانی از قبیل درمانگاه ها، مطب ها, بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. پاراوان ها جدا کننده های چند بخشی هستند که به صورت تا شو ساخته می شوند.

این پارتیشن ها حد فاصل تخت بیماران یا برای حفظ حریم شخصی بیمار به کار می روند. همچنین پاراوان های بیمارستانی برای جدا سازی فضای درمان بیمار و محل توقف همراه بیمار کاربرد دارند. این ابزار پر کاربرد در دو مدل چرخدار و بدون چرخ وجود دارد. نمونه پاراوان های چرخ دار به دلیل سهولت در جابجایی و کاربرد، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

بخش های مختلف پاراوان

پاراوان ها از چند بخش که دارای اسکلت آلومینیومی هستند تشکیل می شوند. هر یک از بخش های تاشو یک لت نامیده میشود. لت ها با لولا به یکدیگر متصل شده اند و قرارگیری محصول در طول مختلف و همچنین تغییر شکل آن را ممکن می سازند . برای ساخت این محصول از صفحات پلی کربنات نشکن بین سازه های آلومینیومی استفاده شده است.

یکی از مواردی که کاربرد پاروان ها را ضروری میسازد طراحی زیبای آن ها با متریال با کیفیت است که شما می توانید برای خرید این پاراوان ها با مجموع افراطب در تماس باشید. توجه به زیبایی و استفاده از مواد و متریال با کیفیت و شیک در محیط های درمانی بسیار حایز اهمیت است.

رعایت این مهم، همواره تداعی کننده تصویری آرامش بخش و پاکیزه در ذهن بیماران است. توجه به این مساله قطعا در کیفیت خدمات مرکز درمانی موثر است و باعث افزایش بازدهی درمانگاه یا بیمارستان خواهد بود.

 

خرید عمده پاراوان - پاراوان

ویژگی های پاراوان پزشکی:

• پاراوان دارای ۴ صفحه بالدار است و توسط چرخ ها قابل تنظیم و جابجا شدن است. • پرده ها نیز قابل جدا سازی بوده و  قابل شست و شو و قابل تعویض می‌باشد. • ساختار لوله های پاراوان لوله ای از فولاد با رنگ های اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی بوده و بنابراین کیفیت بالایی دارد. • پاراوان مطب با توجه به دارابودن بال های تاشویی قابل استفاده در فضا های کوچک و باریک نیز می باشد. • همچنین قابلیت تاشو بودن صفحات این پاراوان باعث می شود تا فضای کمی را اشغال کند و برای فضا های کوچک نیز مناسب است. • ابعاد این پاراوان بیمارستانی طول ۲۵۰ سانتی متر و ارتفاع ۱۶۶ سانتی متر  و وزن آن ۸ کیلوگرم است. • وزن کم پاراوان امکان جابجایی آنرا آسان میکند. • قیمت پاراوان مطب نسبت به کارایی و کیفیت این محصول بسیار مناسب است. • این پارتیشن دارای ۴ چرخ تخم مرغی ۷۵ میلی متری است که جا به جایی آسان آن را فراهم می نمایند. چرخ های روان و بدون صدای این محصول، باعث می شود تا کادر درمانی بتوانند بدون ایجاد صدا، از این محصول برای قسمت های مختلف جهت رفاه حال بیماران استفاده نمایند. • این پارتیشن در حالت ثابت دارای دو پایه بر روی زمین می باشد و جا به جا نمیشود یا تکان نمی خورد. در قسمت پایینی پایه ها، از تکه های پلاستیکی استفاده شده تا کفپوش محل مطب یا درمانگاه آسیب نبیند و یا در هنگام جا به جایی صدایی ایجاد نکند. شما می توانید جهت خرید انواع تجهیزات هتلینگ بیمارستانی با مجموعه افراطب در تماس باشید. کارشناسان شرکت به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو درخواست شما هستند.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب