دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

پایه سرم

پایه سرم

پایه سرم

پایه سرم | خرید عمده انواع پایه سرم 

پایه سرم یا آ (IV Stand) یک نگهدارنده‌ ی فلزی است که به یک محور چرخشی متصل می‌ باشد و در هتلینگ بیمارستان، مراکز درمانی و حتی منازل برای نگه داشتن سرم قابل استفاده است. پایه سرم‌ ها در انواع دیواری، سقفی و ایستاده در مجموعه هتلینگ شرکت افراطب تولید و عرضه شده ‌اند.

مدل‌ های ایستاده مجهز به چرخ هستند و امکان جا به جایی بیمار همراه با سرم وجود دارد. نکته‌ ی مهم در خرید این سری از تجهیزات بیمارستان کیفیت فلز استفاده شده در تولید آن ها است که در مجموعه افراطب از استیل و فلز مرغوب در تولیدات استفاده می ‌شود و پایه سرم ‌های تولید شرکت افراطب دارای پیچ تنظیم ارتفاع پایه و چرخ ‌هایی با دوام بالا در جا به جایی ‌های مکرر هستند.

 

خرید عمده پایه سرم - پایه سرم

ویژگی های پایه سرم زمینی پرتابل

از جمله ویژگی های آویز سرم عبارتند از: • ابعاد و اندازه های پایه سرم زمینی پرتابل به این شرح است: ارتفاع ۹۷ سانتی متر تا حداکثر ۲ متر، قطر قسمت پایه ۱۵ سانتی متر

• پایه ی این پایه ی آویز سرم دارای ۵ پر است که نگهداری پایه بر روی زمین را ایمن نموده و همچنین کیفیت کار را بالا برده است. پایه پنج پر این محصول، امنیت را برای بیمارانی که در حال تزریق وریدی سرم هستند تامین نموده و آرامش خاطر را در ایشان ایجاد می نماید. در واقع طراحی خاص این پایه به صورت ۵ پر، تعادل در ایستایی و حرکت را برای این پایه سرم پرتابل به ارمغان آورده است.

• جنس این پایه یا آویز سرم از استیل مرغوب بوده و بنابراین این محصول کیفیت بالایی دارد. بدنه و پایه ها و حتی شاخه های این آویز از استیل ضد خش بوده و فرورفتگی ندارد.

• استیل به کار رفته در این پایه سرم ضد زنگ بوده و به همین جهت، این فلز یا فولاد به کار رفته در این محصول به مرور زمان دچار زنگ زدگی نخواهد شد.

• در قسمت بالایی، این پایه دارای ۲ جایگاه نگهدارنده ی سرم است که به خوبی می تواند از دو سمت برای ۲ تخت بیمار، سرم را نگهداری نماید.

• این پایه به کمک یک پیچ بزرگ پلاستیکی قابلیت تنظیم ارتفاع داشته و پرسنل می توانند در صورت نیاز ارتفاع آن را تا ۱ متر بیشتر نمایند. در حقیقت حداکثر ارتفاع این پایه تا ۲ متر نیز قابل تنظیم است و پس از تعیین ارتفاع مناسب، به کمک همان پیچ، می توان پایه را در ارتفاع مشخصی ثابت کرده و سپس به همان شکل و بدون تغییر از آن استفاده نمود.

• این پایه سرم پرتابل قابل استفاده در بخش تزریقات و حتی دیگر بخش های مراکز درمانی و یا توانبخشی و … می باشد.

  

پایه سرم - پایه سرم

 

ویژگی های دیگر پایه سرم

• این آویز سرم بیمارستانی پرتابل یا قابل حمل بوده و می تواند به راحتی حمل و جا به جا شود.

• ۵ چرخ موجود در زیر پایه های پایه سرم زمینی پرتابل بسیار با کیفیت است و به راحتی در تمامی جهات قابل چرخش می باشد. پرسنل می توانند بدون نیاز به بلند کردن محصول، آن را حتی تنها با یک دست جا به جا کرده و در اتاق های مختلف مرکز یا مطب برای تزریق سرم به بیماران استفاده نمایند.

• این پایه ی سرم چرخدار سبک وزن بوده و به راحتی قابل جا به جایی میان بخش ها و اتاق های مختلف مرکز درمانی می باشد.

• محل اتصال بدنه ی این محصول به پایه ی پنج پر آن، از جنس پلاستیک مرغوب بوده و بنابراین کیفیت کار بسیار بالا می باشد. چرا که بسیار محکم و مقاوم بوده و به خوبی می تواند وزن بدنه را به پایه ها منتقل نماید.

• دارا بودن ویژگی تحمل وزن تا حداکثر ۳ کیلوگرم در هر کدام از شاخه‌ ها نیز می تواند این پایه سرم را منحصر به فرد نموده و شما را مجاب به خرید این محصول برای مرکز درمانی نماید. شما می تواند برای مشاوره و خرید انواع تجهزات پزشکی هتلینگ با کارشناسان مجموعه افراطب به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با افرا طب