دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

پیشبند جراحی

پیشبند جراحی

پیشبند جراحی

پیشبند جراحی | خرید پیشبند جراحی

پیشبند جراحی یکی از تجهیزات پزشکی مصرفی پرکاربرد برای جراحان می باشد. این پیشبند از پلاستیک ساخته شده و کاملا بهداشتی و یکبار مصرف است. استفاده از پیشبند به منظور جلوگیری از ریختن ترشحات روی لباس جراح و انتقال عفونت و بیمار لازم و ضروری است.

به این وسیله ار لباس جراح محافظت میشود و پاک میماند. استفاده از پیشبندهای جراحی روی گان، مانع از نفوذ ترشحات بدن بیمار در زمان جراحی به لباس جراح خواهد شد. همچنین از انتقال بیماری هایی همچون HIV , HCV , HBV جلوگیری مینماید.

همانطور که گفته شد این وسیله یکبار مصرف بوده و پس از استفاده باید دور انداخته شود. مصرف این پیشبندها در آزمایشگاه ها و آشپزخانه های صنعتی و عمومی نیز مرسوم است و به طور کلی به عنوان محافظ لباس در زمان انجام چنین کارهایی کاربرد دارد.

اما مهمترین محل کاربرد آن اتاق عمل و حین جراحی است تا از انتقال آلودگی جلوگیری گردد.

  پیش بند جراح - پیشبند جراحی  

ویژگی پیشبند یکبار مصرف جراحی

این پیشبند نایلونی یکبار مصرف است و از نایلون PE ساخته شده می باشد. گرماژ این محصول متفاوت است و میتواند برای مصارف مختلف انتخاب شود.

این محصول غیر قابل نفوذ است و آب و سایر مایعات از آن عبور نمیکنند. در برخی مدل ها آنتی استاتیک نیز می باشد.

سایز آن به صورت استندارد و در قد ۱۴۰ سانت است.

پیشبندهای جراحی در رنگ سبز و سفید و آبی عرضه میشوند. زیرا این رنگ ها نسبت به اشیاء قرمز دید بهتری را برای جراح ایجاد میکنند.

این محصول کاملا ضدحساسیت است و از بهترین و نرم ترین نایلون می باشد. استفاده از مواد پتروشیمی درجه یک در آن مانع از تولید بوی نامطبوع میگردد.

این محصول کاملا قابل بازیافت بوده و با طبیعت سازگار است.

برای رعایت بیشتر بهداشت، هر پیشبند داخل بسته بندی مجزا عرضه میگردد.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب