دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

پیشبند جراحی

پیشبند جراحی

پیشبند جراحی

پیشبند جراحی | خرید پیشبند جراحی

پیشبند جراحی یکی از تجهیزات پزشکی مصرفی پرکاربرد برای جراحان می باشد. این پیشبند از پلاستیک ساخته شده و کاملا بهداشتی و یکبار مصرف است. استفاده از پیشبند به منظور جلوگیری از ریختن ترشحات روی لباس جراح و انتقال عفونت و بیمار لازم و ضروری است.

به این وسیله ار لباس جراح محافظت میشود و پاک میماند. استفاده از پیشبندهای جراحی روی گان، مانع از نفوذ ترشحات بدن بیمار در زمان جراحی به لباس جراح خواهد شد. همچنین از انتقال بیماری هایی همچون HIV , HCV , HBV جلوگیری مینماید.

همانطور که گفته شد این وسیله یکبار مصرف بوده و پس از استفاده باید دور انداخته شود. مصرف این پیشبندها در آزمایشگاه ها و آشپزخانه های صنعتی و عمومی نیز مرسوم است و به طور کلی به عنوان محافظ لباس در زمان انجام چنین کارهایی کاربرد دارد.

اما مهمترین محل کاربرد آن اتاق عمل و حین جراحی است تا از انتقال آلودگی جلوگیری گردد.

 پیش بند جراح - پیشبند جراحی 

ویژگی پیشبند یکبار مصرف جراحی

این پیشبند نایلونی یکبار مصرف است و از نایلون PE ساخته شده می باشد. گرماژ این محصول متفاوت است و میتواند برای مصارف مختلف انتخاب شود.

این محصول غیر قابل نفوذ است و آب و سایر مایعات از آن عبور نمیکنند. در برخی مدل ها آنتی استاتیک نیز می باشد.

سایز آن به صورت استندارد و در قد ۱۴۰ سانت است.

پیشبندهای جراحی در رنگ سبز و سفید و آبی عرضه میشوند. زیرا این رنگ ها نسبت به اشیاء قرمز دید بهتری را برای جراح ایجاد میکنند.

این محصول کاملا ضدحساسیت است و از بهترین و نرم ترین نایلون می باشد. استفاده از مواد پتروشیمی درجه یک در آن مانع از تولید بوی نامطبوع میگردد.

این محصول کاملا قابل بازیافت بوده و با طبیعت سازگار است.

برای رعایت بیشتر بهداشت، هر پیشبند داخل بسته بندی مجزا عرضه میگردد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با افرا طب