دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

چسب حصیری

چسب حصیری

چسب حصیری

چسب حصیری | کاربرد چسب حصیری

این چسب از مواد بدون پرز ساخته می شود که دارای منافذ بسیاری است. چسب حصیری از یک لایه نازک پارچه بدون پرز با منافذ بسیار زیاد و کوچک و یک لایه پلی یورتان تشکیل شده است. لایه چسبنده سطح این پانسمان ضد حساسیت است. چسب های حصیری خاصیت کشسانی بالایی دارند. مزیت دیگر چسب حصیری عدم تداخل با انواع آزمایشات رادیوگرافی است. این محصول جزو تجهیزات پزشکی مصرفی است که برای پانسمان مناسب می باشد.

 

چسب حصیری1 - چسب حصیری

ویژگی چسب حصیری

۱- به دلیل انعطاف پذیری بالا برای نواحی پر تحرک یا چین دار بدن مانند زانو و آرنج قابل استفاده است. ۲- فاقد پرز و کرک است. ۳- نفوذپذری بالایی نسبت به اکسیژن و بخار آب دارد. ۴- چسبندگی بالایی دارد اما به پوست یا زخم هیچ آسیبی نمی زند. ۵- برای زخم جراحی طراحی شده است. ۶- هم به عنوان پانسمان اولیه و هم به عنوان پانسمان ثانویه قابل استفاده است. ۷- قابلیت کشسانی بالایی دارد. ۸- با یک لایه چسب ضد حساسیت آکریلیکی پوشیده شده است. ۹- بدون آسیب به پوست یا زخم و بدون ایجاد درد قابل تعویض است. ۱۰- اشعه ایکس را از خود عبور می دهد و مانع عکس برداری نیست. ۱۱- معمولا به فرم رول تولید می شود و به هر اندازه ای قابل برش است.

 

موارد کاربرد چسب حصیری چیست؟

چسب حصیری2 - چسب حصیری

 

این نوع چسب موارد استفاده بسیاری دارد. به عنوان مثال از چسبهای حصیری برای ثابت نگه داشتن انواع پانسمان به خصوص پانسمان های بعد از عمل جراحی استفاده می شود. همچنین برای ثابت نگه داشتن کاتترها و لوله های پزشکی، درن ها و … نیز از چسب حصیری استفاده می شود. برای انواع زخم های بستر و زخم بیماران دیابتی و عروقی که پانسمان از نوع بدون چسب است ، به دلیل انعطاف چسب حصیری و خاصیت چسبندگی بالای آن از این نوع چسب استفاده می شود.

شما می توانید جهت خرید انواع کالاهایی مصرفی پزشکی با کارشناسان فروش شرکت افراطب به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشید.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب