دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

دستگاه میکرودرم

دستگاه میکرودرم

دستگاه میکرودرم

دستگاه میکرودرم از تجهیزات پزشکی مورد استفاده در کلینیک های زیبایی است که جهت جوانسازی و پاکسازی پوست کاربرد دارد. میکرودرم روش است که در آن لایه های خارجی و سطحی پوست تراشیده میشود. دستگاه با مکش جوش های سرسیاه صورت را نیز بیرون میکشد.

استفاده از دستگاه میکرودرمی سالها است که در کشورهای اروپایی و آمریکایی رواج دارد و از موثرترین راه های جوانسازی پوست شناخته میشود. قدرت مکش، تراشیدن و لایه برداری این دستگاه بالاست و هرکام از این قابلیت ها کاربرد خاصی دارند.

کسانی که تمایل به پاکسازی پوست دارند و به جوان ماندن پوست خود اهمیت میدهند، خدمات میکرودرم آبریژن را به طور مرتب دریافت میکنند. استفاده از این روش خون رسانی و آبرسانی پوست را افزایش میدهد و ضایعات و سلول های مرده را از بین میبرد. استفاده از این روش پیری پوست و ایجاد چین و چروک روی پوست را را به تعویق میاندازد.

    ساختار دستگاه میکرودرم - دستگاه میکرودرم

ساختار دستگاه میکرودرم

ساختار دستگاه میکرودرم ساده است. این دستگاه قابلیت مکش و تراشیدن پوست را دارد و این ویژگی بسیار مورد توجه می باشد. از این دستگاه در کلینیک های زیبایی، سالن های زیبایی و حتی در منزل میتوان استفاده کرد. انواع مختلف این دستگاه در این سه مکان ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی دارند و قدرت دستگاه های پزشکی میکرودرم بیشتر است.

استفاده از این دستگاه به هر سه صورت موثر خواهد بود. اما تاثیر دستگاه های کلینیکال بیشتر است. در مقایسه میتوان گفت، تاثیر یکبار دستگاه های موجود در کیلینیک برابر با چندین مرتبه استفاده از میکرودرم خانگی است.

این دستگاه نخستین بار در ایتالیا مورد استفاده قرار گرفت و سپس در کل دنیا استفاده از آن مرسوم شد. برخلاف سایر روش های جوانسازی مانند لیزر، عوارض استفاده از میکرودرمی بسیار کم است و نتیجه بهتری برای شما خواهد داشت.

  کاربرد میکرودرمی - دستگاه میکرودرم  

کاربرد میکرودرمی

دستگاه میکرودرم برای افراد مختلف، بر اساس نوع پوست و میزان اختلالات پوستی کاربرد متفاوتی دارد. کاربردهای این دستگاه شامل موارد زیر است :

لایه برداری و درمان جوش های زیرپوستی با استفاده از قابلیت مکش دستگاه

رفع جوش های سرسیاه صورت به ویژه ناحیه بینی

لایه برداری و روشن شدن پوست

کمک به افزایش کلاژن سازی والاستین و محکم شدن پوست

رفع لک ها و تیرگی های پوست ناشی از آفتاب سوختگی و بارداری

کمک به کنترل چربی پوست و تقویت سلول های پوستی

لایه برداری از پوست و کمک به افزایش نفوذ داروها به لایه های زیرین

جوانسازی پوست و رفع چین و چروک‌های سطحی

از بین بردن زائده‌های پوستی

  تکنولوژی دستگاه های میکرودرمی - دستگاه میکرودرم  

تکنولوژی دستگاه های میکرودرمی

این دستگاه با تکنولوژی مکش سطحی پوست کار میکند و لایه های خارجی را میتراشد بدون اینکه کمترین آسیبی به پوست وارد شود. از طرفی جوش های سرسیاه و زیر پوستی با قدرت مکش تخلیه میشوند و از طرفی لایه مرده پوست با این روش از بین میرود. عملکرد این دستگاه ساده است و به شاداب ماندن پوست کمک میکند.

این دستگاه با داشتن سری کریستالی پوست را به آرامی خراش میدهد و لایه برداری میکند. با خاصیت مکش میکرودرم میتوان زائده های پوستی را به بیرون هدایت کرد و از بین برد.

  مزایای استفاده از میکرودرم - دستگاه میکرودرم  

مزایای استفاده از میکرودرم

میکرودرمی یک روش غیرتهاجمی و ساده، در عین حال موثر برای جوانسازی و پاکسازی پوست است.

میکرودرم در جلسات مرتب و مداوم میتواند لکه های ناشی از آفتاب سوختگی و بارداری و پیری پوست را از بین ببرد.

جوش های زیر پوستی و سرسیاه با استفاده از این دستگاه تخلیه میشوند.

دوره نقاهت میکرودرمی کوتاه است و این روش کاملا غیرتهاجمی و بدون درد می باشد. به این جهت پیش از مهمانی و مراسم میتوانید از آن استفاده کنید.

تمام افراد با انواع تیپ های پوستی میتوانند از میکرودرمی استفاده کنند.

میکرودرم به کمک انواع ماسک، طراوت و شادابی به پوست میبخشد.

این روش با افزایش  کلاژن سازی و از بین بدرن چروک های سطحی  روند پیرشدن را کند میکند.

اگر رنگ صورت و بدن شما در اثر آفتاب سوختگی تفاوت یافته است، این روش به روشن شدن پوست کمک میکند.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب