دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی از تجهیزات پزشکی مورد استفاده در کلینیک های زیبایی است که به خدمات پاکسازی و آبرسانی پوست مربطو میشود. هیدرودرم پوست عملی موثر در جهت افزایش آبرسانی و پاکسازی پوست است که به وسیله این دستگاه انجام میشود.

روش هیدرودرمی را با نام هایی از قبیل فیوژن صورت، هیدراته کردن پوست و میکرودرم آبریژن نیز میشناسند. استفاده از دستگاه های آبرسان پوست یک روش عالی برای رفع خشکی پوست و دهیتراتگی پوست با قدرت جوانسازی می باشد. با استفاده از این روش پوست پاکسازی میشود و به تزاگی و طراوات آن افزوده خواهد شد.

استفاده از دستگاه های هیدرودرمی روش درمانی بسیار عالی و بی خطر است . با این کار پوست ترمیم میشود و سلول های مرده از بین خواهند رفت. همچنین به حذف لکه ها و رنگدانه های پوستی و تقویت و رشد مجدد موها کمک میکند.

   

عملکرد دستگاه هیدرودرمی - دستگاه هیدرودرمی

 

عملکرد دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی که آنرا به نام دستگاه گالوانیک و دزن نیز میشناسند، با بهره گیری از جریان الکتریکی تنظیم شده و ژل هیدرودرمی یا گالوانیک به لایه های زیرین پوست میرساند. عملکرد این دستگاه موجب آبرسانی بسیار بالا و حفظ رطوبت پوست خواهد شد . پاکسازی عمیق پوست با بهره گیری از دزن و از بین بردن چربی اضافه پوست از مهم ترین ویژگی های خرید دستگاه هیدرودرمی می باشد .

انجام هیدرودرمی به جذب مواد مغذی و آب برای پوست کمک میکند. بهره گیری از این دستگاه ها مواد را به خوبی و با روش کاملا غیر تهاجمی به لایه های میانی پوست برساند. همچنین به لیفت و جوانسازی پوست نیز کمک میکند.

مهمترین ویژگی دستگاه های هیدرودرمی همین لایه برداری ملایم و غیرتهاجمی است. جریان الکتریسیته ای که از این دستگاه ساطع میشود تاثیرات فوق العاده ای روی پوست خواهد داشت.

لایه برداری ملایم و غیر تهاجمی پوست نیز از مهم ترین ویژگی های دستگاه هیدرادرمی هایفرکانسی می باشد که با جریان الکتریسیته ای که از این دستگاه ساطع می شود تاثیرات فوق العاده روی پوست صورت خواهد گذاشت.

  ویژگی دستگاه های هیدرودرمی پوست - دستگاه هیدرودرمی  

ویژگی دستگاه های هیدرودرمی پوست

هیدراته کردن پوست (آبرسانی به پوست)

پاکسازی و تمیز کنندگی عمیق پوست

فیوژن صورت

میکرودرم آبریژن آب

آکوا درم ابریژن

نرم کردن خطوط و چروک ریز

کشیدن و تقویت پوست آویزان

حذف آکنه و رفع منافذ بزرگ

رفع پف آلودی موضعی

بهبود و بازسازی ساختار پوست

تقویت رشد موهای سالم تر

افزایش نفوذپذیری محصولات مراقبت از پوست

 

مشخصات فنی  دستگاه هیدرودرم

پرتابل بودن دستگاه (قابل حمل می باشد)

فرکانس بالای دستگاه ( دستگاه دارای یک عدد الکترود قارچی شکل، یک عدد الکترود هیدرودرمی نوک تیز، یک عدد الکترود هیدرودرمی شانه ای و یک عدد الکترود هیدرودرمی سرگرد می باشد.)

  مزایای استفاده از دستگاه هیدرودرم - دستگاه هیدرودرمی  

مزایای استفاده از دستگاه هیدرودرم

استفاده از روش هیدرودرم در همان جلسه اول نتایج فوق العاده ای را برای شادابی پوست شما به همراه دارد. روی پوست صورت و گردن میتوانید آبرسانی را دریافت کنید.

پروب های این دستگاه به خوبی مواد مغذی و آبرسان را به پوست شما میرسانند ومواد جذب لایه های زیرین پوست خواهد شد.

استفاده از خدمات هیدرودرم موجب کنرتل چربی های پوست و از بین رفتن چرب یهای اضافه خواهد شد. این کار از پیدایش جوش های سرسیاه در سطح پوست جلوگیری میکند.

از دستگاه هیدرودرم میتوان در نواحی صورت و گردن و بالای سینه برای آبرسانی پوست استفاده کرد.

این روش به رفع خشکی و دهیتراتگی پوست کمک میکند که میتوان آنرا از مهمترین مزایای استفاده از دستگاه هیدرودرمی دانست. زمانیکه پوست آبرسانی میشود، چین و چروک ها دیرتر ظاهر خواهند شد و روند پیری به تعویق میافتد.

  کاربرد دستگاه هیدرودرم - دستگاه هیدرودرمی  

کاربرد دستگاه هیدرودرم

به طور کلی استفاده از دستگاه هیدرودرمی برای پوست به جوانسازی پوست کمک میکند و به لایه های میانی پوست مواد مغذی را میرساند. آبرسانی پوست با این دستگاه آسان است و برای تمام لایه های زیرین و درم پوست اتفاق میافتد.

استفاده از این روش جوانسازی به از بین سلول های مرده و افزایش جریان خون کمک میکند. همچنین موجب درمان آکنه و رفع لک ها و جوش های صورت خواهد شد.

بهتر است از این روش برای درمان ۱ تا سه بار در هفته استفاده شود. مدت هربار درمان هیدرودرمی باید بین ۵ تا ده دقیقه باشد.

همراه با این روش میتوان از ژل رسانا ویژه نیز استفاده کرد. همچنین استفاده از کرم و لوسیون یا سرم در زمان درمان با فرکانس بالا میتواند موثر باشد.

اکثر محصولات موضعی روی پوست تاثیر میگذارند و لایه برداری و نفوذ عمیق گرمای ناشی از جریان فرکانس را با این دستگاه خواهیم داشت. اما استفاده این مواد در طول درمان اثربخش است و موجب بهبوبد سریع تر پوست خواهد شد.

 

عوارض استفاده از دستگاه هیدرودرم

استفاده از روش هیدوردرمی عارضه جانبی خاصی ندارد و روش کاملا غیر تهاجمی می باشد. با استفاده از این دستگاه میتوانید پوستی ملایم و شفاف داشته باشید و لایه های مرده روی پوست کاملا از بین خواهند رفت.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب