دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

برانکارد MRI

برانکارد MRI

برانکارد MRI

برانکارد MRI | تخت MRI

برانکارد MRI یک چرخ دستی است که اجاره می دهد تا یک بیمار یا مجروح در یک موقعیت دراز کشیده یا گاها نشسته منتقل شود که عمدتا در بیمارستان ها یا مراکز درمانی برای انتقال بیماران بین واحد های مختلف استفاده می شود. این وسیله جزو تجهیزات پزشکی بیمارستانی می باشد.

  برانکارد MRI2 - برانکارد MRI    

مزایای استفاده از برانکارد MRI

برانکارد MRI برای هر مجموعه MRI که به حمل و نقل بیماران مستعد نیاز دارد بسیار مفید است. به دلیل قدرت ذاتی آهن ربا در دستگاه های MRI ، فقط می توان از تجهیزات غیر مغناطیسی در اتاق MRI استفاده کرد. برانکاردهای MRI افزودنی مهمی برای امکانات دستگاه ام ار ای هستند که نیاز به حمل و نقل بیمار در داخل و اطراف مجموعه MRI را دارند.

  برانکارد MRI1 - برانکارد MRI  

شرکت افراطب طیف گسترده ای از برانکار دهای MRI غیر مغناطیسی را ارائه می دهد که برای مطابقت با مشخصات و الزامات تجهیزات پزشکی طراحی شده اند. امنیت بیماران ، به ویژه هنگام انتقال از یک مکان به مکان دیگر ، همیشه باید یک نگرانی اساسی باشد و برانکارد های غیر مغناطیسی این امنیت را در محیط MRI فراهم می کنند.

شما می توانید برای مشاوره و خرید انواع برانکارد های پزشکی با شرکت افراطب ساعته تماس حاصل بفرمایید کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گو درخواست شما هستند.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب