دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

تخت معاینه

تخت معاینه

تخت معاینه

تخت معاینه | خرید تخت معاینه

تخت معاینه در زمینه تجهیزات پزشکی مطب و هم پزشکی هتلینگ قرار میگیرد.

تخت معاینه از جمله وسایلی است که برای کمک به پزشک جهت معاینات عمومی و تخصصی بر روی بیمار مورد استفاده قرار می گیرد

تخت معاینه یا تخت معالجه در مراکز بهداشت و درمان بیمارستان ها استفاده می شود و وسیله ای کاربردی و کمک درمانی برای پزشک پرستار و کادر درمان می باشد.

 

تخت معاینه1 - تخت معاینه

   

تخت معاینه پایه ثابت:

این دسته از تخت معاینه دارای محصولات مستحکمی می‌باشد به این ترتیب تخت هایی که از شرکت افراطب خریداری میکنید اجزای تشکیل دهنده آن همگی با کیفیت و دارای استحکام قابل قبول می باشند

قسمت های تشکیل دهنده این محصول شامل اجزا و تکه های مختلفی می باشد اما چندین مولفه مهم و تاثیرگذار در کیفیت طرح به شرح زیر می باشد

۱- زیره تلخ که انواع و اقسام مختلفی دارد مستحکم ترین زیرها زیره فلزی یا ورق آهن می باشد بعد از از آن زیره ام دی اف کیفیت قابل قبولی را نیز دارد اما در مرحله آخر زیره چوبی تلخ بر روی تخت ها سوار شده که از کیفیت درجه متوسط برخوردار می باشد ۲-پایه تخت معاینه که بخش مهمی از اجزای تشکیل دهنده تخت معاینه می باشد این پایه ها از هر جنسی که باشند قطع به یقین از پایه های تاشو بسیار مستحکم و با کیفیت تر هستند ۳- قسمت فوم یا اسفنج تخت که نکته قابل توجهی در تولید تخت معاینه می باشد این بخش از تخت در هنگام استفاده پزشک تاثیر به سزایی دارد و در راحتی بیمار و خسته نشدن مریض حین معاینه تاثیر خود را نشان می دهد.

 

تخت معاینه پایه تاشو:

تخت معاینه با پایه تاشو یکی از ارزان قیمت ترین تخت های موجود در بازار بوده و برای افرادی که قصد تجهیز یک مرکز درمانی وسیع را دارند و در عین حال قصد تهیه ی تخت های با کیفیت بالا و کاربردی را دارا هستند، مناسب می باشد.

در حقیقت تخت معاینه با پایه تاشو ضمن دارا بودن قیمت مناسب، ویژگی های خوب و قابل قبولی دارد که برای مراکز مختلف درمانی و بخش تزریقات و یا سایر مکان هایی که جا به جایی و حمل تخت لازم است، بسیار مناسب می باشد، چرا که این تخت ها با قابلیت تاشو بودن خودف حمل و نقل آسانی دارا می باشند.

  تخت معاینه2 - تخت معاینه  

تخت معاینه کشو دار:

گاهی بهتر است که تخت مطب دارای کشو باشد تا پزشک یا کاربر استفاده کننده، بتواند ملزومات مورد نیاز خود را جهت تسریع دستیابی در آن قرار دهند.

 

تخت معاینه سر متحرک:

قابلیت تنظیم ارتفاع، یکی از مهمترین قابلیت های یک تخت می تواند باشد تا هم برای راحتی پزشک و قرارگیری آسان بیمار و همچنین تسهیل امر معاینه یا جابجایی بکار رود.

 

تخت معاینه برقی:

و گاهی پزشک یا کاربر تشخیص میدهند که بهتر است تخت معاینه یا تخت مطب یک تخت برقی باشد، تا بتوانند به سادگی و تنها با استفاده از ریموت، کنترل چگونگی خوابیدن یا نشستن بیمار را در دست داشته باشند.

همه این امکانات و امکاناتی که به صلاحدید درخواست کننده، اعلام گردد، بر روی تختی که افراطب ساخته می شود قابل اعمال است.

کافی است تا با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را در این زمینه به شما بدهند.

 

تخت معاینه اطفال:

تخت های اطفال خود شاخه ای از انواع تخت های بیمارستانی هستند که برای کودکان کارایی دارند. این نوع از تخت ها دارای یک شکن در زیر سر هستند که با کمک هندل دستی و یا سیستم الکتریکی تغییر کند. تخت های اطفال دارای تشک با ضخامت ۱۰ سانتی متر هستند. در این تخت ها بر خلاف تختهای بزرگسالان پشتی تا زاویه ۳۰ درجه میتواند تغییر کند. انواع مختلف تخت های اطفال با ابعادی نظیر ۱۴۱ سانتی متر برای طول و ۷۶ سانتی متر برای عرض وجود دارند.

این تخت ها در انواع دو شکن و سه شکن هستند که می توانند دارای قابلیت تنظیم ارتفاع باشند. البته مدل های ارتفاع ثابت آن ها هم وجود دارد. مشخصه های مشابه با دیگر تخت ها را می توان رنگ الکترو استاتیک، قابلیت ضد عفونی و شستشو و دارای امکان جا به جایی با چرخ دانست. یکی از نقاط قوت مدلی از این تخت ها امکان اتصال سیستم توزین به آن است.

 

تخت معاینه3 - تخت معاینه

 

تخت معاینه پوست و مو:

در کلینیک های تخصصی پوست و مو می توان انواع تخت های بیمارستانی را مورد استفاده قرار داد. این نوع از تخت ها باید شرایط خاصی از پوزیشن ها را برای بیمار فراهم کنند تا پزشک بتواند مراحل ترمیم یا درمان را به سادگی انجام دهد.

این نوع از تخت ها دارای بدنه ABS و رنگ الکترواستاتیک هستند که دارای دوام بالا و ماندگاری کافی اند. تخت های پوست و مو علاوه بر کلینیک های تخصصی می تواند در آرایشگاه ها هم مورد استفاده قرار گیرد. این نوع از تخت ها دارای مشخصه هایی هستند از جمله امکان تنظیم ارتفاع که می توان از ۵۰ تا ۹۵ را برای آن در نظر گرفت. همچنین با توجه به امکان تولید در ایران می توان این تخت ها را با طولی معادل با ۱۷۰ تا ۱۹۵ سانتی داشت.

در هنگام خرید تخت معاینه و مطب باید نکات زیر در نظر گرفته شود:

• باید از استاندارد لازم برخوردار باشد. • ظاهر مناسب داشته باشد. • طراحی تخت به گونه‌ای باشد که وزن بیمار را تحمل کند. • درجه حفاظت بالا در مقابل خطر اشتعال و مواد بی‌هوشی داشته باشد. • برخوردار از گارانتی و خدمات پس از فروش باشد. • قیمت تخت بیمارستان و تخت معاینه بصرفه باش

برای مشاوره و خرید انواع تخت های بیمارستانی و کلینیکال میتوانید به طور ۲۴ساعته با کارشناسان افراطب در تماس باشید.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب