دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

ترازوی نوزاد

ترازوی نوزاد

ترازوی نوزاد

ترازوی نوزاد | خرید ترازوی نوزاد  

قابلیت خرید آنلاین - ترازوی نوزاد

 

یکی از معیارهای سنجش سلامت در کودکان، ارزیابی رشد آن ها است. این موضوع به قدری از نظر پزشکان پراهمیت است که همزمان با اولین دیدار نوزاد با والدینش، پرونده رشد سلامت وی نیز به دست آن ها سپرده می شود تا طبق جدول زمان بندی مندرج در آن، واکسن و معاینات به موقع صورت بگیرد.

با این روش می توان جلوی بسیاری از ناهنجاری های رشد را در نوزادان و کودکان گرفت و در جهت ارتقای سلامت آن ها گام برداشت. این دستگاه از ضروریات مطب ها و جزو تجهیزات پزشکی بیمارستانی می باشد.

  ترازو نوزاد1 - ترازوی نوزاد  

ترازوی نوزاد دیجیتال چیست؟

ترازوی دیجیتال نوزاد ترازوی نفرکش می باشد که در ابعادی متفاوت جهت توزین نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد، ترازوی دیجیتالی که ملاحظه می نمایید. در مدل گهواره طراحی شده است تا توزین نوازد به سادگی انجام گردد ، ترازوی نوزادی در وزن ۲۰ کیلو گرم تولید می گردد، استفاده از ترازو به سادگی امکان پذیر است و دارای تنوع بالایی است .

ترازوی دیجیتال مناسب توزین نوزاد در مطب پزشکان و مراکز بهداشت و درمان مورد استفاده قرار می گیرد که جهت اندازه گیری وزن نوازد در چندین مرحله برای اطلاع از مراتب رشد نوزاد است و ظاهر گهواره ای ترازو امکان وزن کردن آسان تر را فراهم می‌نماید.

در مواردی نیز علاوه بر توزین، امکان اندازه گیری قد نوزاد را نیز فراهم می نماید، در مدل ترازوی نوزادی که امکان اندازه گیری قد وجود دارد، خط کش متحرکی به بدنه ی ترازو متصل است که اندازه‌ی نوزاد را محاسبه می نمایند .

ترازوی دیجیتال نوزاد تنوع زیادی دارد و بیشتر با تغذیه باتری و در موارد نیز دارای تغذیه ی برق و باتری است .

قیمت ترازوی نوزاد

در مقایسه با قیمت ترازوی دیجیتال نفرکش بالاتر است زیرا حساسیت توزین اهمیت بالاتری دارد و می توان این ترازو را در گروه ترازوی دیجیتال پزشکی نیز قرار داد. برند‌های مختلف انواع ترازوی دیجیتال نوزاد را در شکل‌ها و مدل‌های مختلفی ساخته‌اند، اما همه آنها ساختاری یکسان از یک سینی، و نمایشگری از نوع LCD و یا LED دارند.

یکی از قابلیت‌های مورد نیاز انواع ترازوی دیجیتال نوزاد پارسنگ است که با کمک گرفتن از آن، وزن لباس و پوشک نوزاد از وزن کل او کم می‌شود تا فقط وزن خالص نوزاد نمایش داده شود. بسیاری از انواع ترازوی نوزاد دارای خط‌کش اندازه‌گیری قد هم هستند، اما ممکن است برخی از انواع آن هم دارای این کارکرد نباشند. انواع ترازوی دیجیتال نوزاد انرژی مورد نیاز خود را از برق یا باتری قابل شارژ دریافت می‌کنند.

 

ترازو نوزاد2 - ترازوی نوزاد

 

خرید ترازوی دیجیتال نوزاد

خرید ترازوی دیجیتال نوزاد معمولا مورد نیاز کلینیک‌های پزشکی کودکان، درمانگاه‌ها، مراکز تغذیه کودکان، و هر مرکزی است که با سلامت و خوراک و بهداشت نوزادان و کودکان نوپا سروکار دارد. برای خرید ترازوی دیجیتال نوزاد ابتدا ترازویی انتخاب کنید که دارای دقت و حساسیت بسیار خوب باشد، زیرا در اندازه‌گیری وزن‌های پائین، دقت ترازو حرف نخست را می‌زند.

یکی دیگر از نکته‌هایی که در خرید ترازوی دیجیتال می‌توانید به آن توجه کنید، توانایی روشن شدن و به کار افتادن ترازو با قرار دادن نوزاد بر روی آن است. نکته دیگر که در خرید ترازوی دیجیتال نوزاد ممکن است برای شما مهم باشد، خاموش شدن خودکار آن در زمان کوتاهی پس از برداشتن نوزاد از روی آن است که به صرفه‌جویی در مصرف انرژی کمک می‌کند.

  ترازو نوزاد3 - ترازوی نوزاد  

انواع ترازوی نوزاد

ترازوی نوزاد در سه نوع عقربه‌ای، عقربه‌ای و قپانی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. کفه این ترازو که محل قرارگیری نوزاد است با توجه به نوع قرارگیری نوزاد روی آن، به دوشکل طراحی و تولید میشود:

۱- حالت خوابیده ۲- حالت کمری

در طرح اول، نوزاد به صورت خوابیده روی کفه ترازو قرار می گیرد و در طرح دوم، نوزاد به صورت نشسته روی کفه ترازو قرار گرفته و توسط گارد اطراف آن احاطه می‌شود. اگرچه استفاده از استفاده از ترازو با صفحه مانیتور دیجیتال بسیار آسان تر است ولی هردوطرح به صورت دیجیتالی، عقربه ای و قپانی قابل تولید هستند. دقت ترازوی نوزادان از ۵گرم تا ۲۰کیلوپرم می باشد و از دقت بیشتری نسبت به ترازوی بزرگسالان برخوردارند.

شما میتوانید از شرکت تجهیزات پزشکی افراطب که دارای سابقه درخشان در زمین تامین و توزیع صفرتاصد تجهیزات پزشکی و دارای مجوز تجهیز بیمارستانها و مراکز درمانی می‌باشد کالای مورد نظر خود را تهییه کنید. شما عزیزان می‌توانید به صورت شبانه روزی با شرکت افراطب تماس بگیرید و برای خرید کالای پزشکی مورد نظر خود ازطریق کارشناسان و مشاوران فروش ما اقدام کنید

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب