دنبال چیزی میگردید ؟
جستجو

پمپ لنفاوی

پمپ لنفاوی

پمپ لنفاوی

پمپ لنفاوی | قیمت و خرید پمپ لنفاوی   قابلیت خرید آنلاین - پمپ لنفاوی

پمپ لنفاوی دستگاهی است که با ایجاد فشار بر روی عروق لنفاوی، گرفتگی عروق را از بین برده و درد را کاهش می دهد. این دستگاه برای موارد گوناگون از جمله بهبود عملکرد ورزشکاران و نیز تحرک بهتر سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب در دسته تجهیزات پزشکی خانگی قرار میگیرد.

این دستگاه از یک پمپ و کاف تشکیل شده و معمولا برای دست و پا قابل استفاده می باشد. در مواردی که فرد دچار تورم عروق یا ورم دست و پا شده و یا مایعات لنفاوی در یک جا تجمع یافته اند استفاده از پمپ لنفاوی توصیه می شود. اگر این وسیله به طور منظم استفاده شود موجب حذف مواد زائد از عروق و سیستم لنفاوی بدن می شود. کاف دستگاه بسیار انعطاف پذیر است و فشار را از پمپ به عضو مورد نظر انتقال می دهد.

 

پمپ لنفاوی1 - پمپ لنفاوی  

مزیت استفاده از پمپ لنفاوی

مزیت این وسیله آن است که علاوه بر حذف مواد سمی عروق لنفاوی و بهبود عملکرد این سیستم، یک ماساژ ملایم را نیز بر بدن اعمال کرده که حس خوبی برای فرد ایجاد می کند. استفاده از این وسیله به مرور موجب بهبود گردش خون در دست ها و پاها می شود.

معمولا دستگاه پمپ لنفاوی دارای تایمر است و بیمار می تواند زمان مورد نظر خود را که معمولا حداکثر ۳۰ دقیقه است تنظیم کرده و از وسیله در موقعیت های مختلف مانند زمان استراحت و یا مطالعه استفاده نماید. ه

ربازه از فشار ایجاد شده توسط دستگاه برای هدف مشخصی استفاده می شود. فشارهای کمتر برای بهبود جریان خون و سیستم لنفاوی بوده و فشارهای بالاتر برای موارد جدی تر مانند صدمات ورزشی و یا بهبود حرکت سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که استفاده از دستگاه پمپ لنفاوی در برخی افراد با مشکلات خاص مانند انواع سرطان، مشکلات ریوی و وجود پروتز در دست یا پا، دارای محدودیت بوده و باید حتما با مشورت پزشک یا فیزیوتراپ استفاده شود. استفاده از این وسیله بسیار آسان است و یک صفحه LED تمامی پارامترهای مورد نظر را به بیمار نمایش می دهد. هم چنین وزن کمی دارد و به راحتی قابل حمل است.

لنف ادم چیست؟

لنف به مایعی شفاف و بی‌رنگ گفته میشود که در رگ‌های لنفاوی جریان دارد. عروق لنفاوی، سیستم ایمنی بدن را تعدیل می‌کنند. لنف ادم یا تورم لنفاوی، زمانی ایجاد می‌شود که مایع لنفاوی در مسیر گردش خود دچار انسداد شود و در نقطه‌ای از بدن تجمع کند. معمولا این عارضه پس از شیمی درمانی، برخی از اعمال جراحی، رادیوتراپی، تصادفات رانندگی، شکستگی، عفونت‌ها و عود تومورها، رخ می‌دهد.

پمپ لنفاوی2 - پمپ لنفاوی  

علایم ادم لنف

این بیماری سه مرحله دارد. با تورم شروع شده و ممکن است پیشرفت کند.

• تورم: تورم قسمتی از دست یا پا، مثل انگشتان، مهمترین علامت ادم لنف است. در مرحله اولیه بیماری، اگر روی پوست فشار دهیم، اثر آن باقی می‌ماند. در مرحله بعدی، بیمار نسبت به ناحیه متورم احساس اسفنجی شدن، خواهد داشت.

• درد: معمولا بیمار، تورم دردناک، احساس سنگینی و تیرکشیدگی شکایت می‌کند.

• عفونت‌های پی‌درپی: وقتی سیستم لنفاوی به خوبی کار نکند، مقاومت بدن در برابر انواع عفونت‌ها کاهش می‌یابد. بدن در معرض بسیاری از انواع بیماری‌ها مانند آنفولانزا قرار می‌گیرد.

• ضخیم شدن پوست: در مرحله سوم بیماری، پوست قسمت آسیب‌دیده سخت شده و فیبروز تشکیل می‌شود. فیبروز عمل تخیله مایع را سخت‌تر کرده و روند بهبود را به تعویق می‌اندازد.

دستگاه پمپ لنف ادم زنیت مد

دستگاه پمپ لنفاوی زنیت مد، دستگاهی است که مایع لنفاوی جمع شده در عضو را در بدن پخش کرده و آن را به سمت مرکز سیستم لنفاوی، هدایت می‌کند. این دستگاه، فشارهایی متناوب را از بیرون اندام، به سمت مرکز بدن، وارد کرده و مایع لنفاوی را به سمت کانال‌های لنفاوی هدایت می‌کند.

پمپ لنفاوی زنیت مد، محفظه‌های بادشونده‌ای دارد که در داخل یک گن جاسازی شده است. این گن به دور ناحیه متورم پیچیده می‌شود. هر محفظه شروع به بادکردن و ایجاد ماساژ هدایت‌شده می‌کند و مایع لنفی را به سمت کانال‌های لنفاوی هدایت می‌کند.

پس ازمدتی، دستگاه پمپ لنفاوی زنیت مد، فشار وارد کردن را متوقف کرده، به رگ‌های لنفاوی اجازه پر شدن می‌دهد. فرآیند ایجاد و توقف فشار، به اندازه مدت‌زمان تجویز شده، ادامه می‌یابد.

احتیاط: هر تورمی لزوما نشانه ادم لنف نیست و ممکن است این تورم، در اثر بیماری‌های قلبی یا کلیوی ایجاد شده باشد. بهتر است به محض مشاهده تورم، حتما به پزشک مراجعه کنید. چنان‌چه از ادم لنف رنج می‌برید، به شما استفاده از دستگاه پمپ لنفاوی زنیت مد را پیشنهاد می‌کنیم. این دستگاه علایم بیماری را کاهش داده و باعث ایجاد حس بهتر در شما خواهد شد.

توضیحات و ویژگی ها دستگاه پمپ لنف ادم یا پمپ درد

مایع شفافی به نام لنف از بافت ها، در مسیرهای یک طرفه به سمت طحال منتقل می شود .اگر بنا به دلایل مختلف سیستم لنفی قادر به خارج کردن مایع لنف از موضع نباشد ،مایع میان بافتی در بافت تجمع می یابد که به آن ادم لنف (DVT) گفته میشود و این بیماری باعث تورم بافت های بدن مخصوصا در قسمت پاها و دست می شود و اندام فرد متورم (ادم)میشود.

پمپ لنف ادم زنیت مد مدل ۱۰۰۲ با ماساژ پا مایع لنف را در زیر بافت ها پخش کرده و به طرف مرکز سیستم لنفاتیک هدایت میکند و مانع تجمع مایع لنف در اندام فرد می‌شود.دستگاه پمپ لنف زنیت مد یا کیفت بالا و قدرت عملکردی مطلوب و قابل اعتماد بوده و نیز مرقون به صرفه می باشد و میتوانید از فروشگاه توان نو آن را خریداری کنید.

ویژگی های دستگاه پمپ لنف ادم یا پمپ درد زنیت مد مدل ۱۰۰۲:

وزن دستگاه:۲.۵ کیلوگرم قابلت استفاده برای دست ها و پا ها میزان فشار کاف قابل تنظیم از ۲۰ تا ۲۵۰ میای متر جیوه قدرت دستگاه:۳۰ وات تایمر دستگاه:قابل تنظیم از ۱۰ الی ۳۰ دقیقه رنج قدرت دستگا:قابل تغییر از ۲۰ الی ۲۵۰ میلیمتر جیوه دارای صفحه نمایش لمسی قابلیت تنظیم پوزیشن ماساژ در تمامی نقاط پا

شرکت تجهیزات پزشکی افراطب با پشتیبانی شبانه روزی در خدمت شما عزیران است و شما میتوانید با تماس با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید و درباره خرید دستگاه پمپ لنفاوی و یا دیگر اقلام پزشکی راهنمایی بخواهید و در صورت انتخاب درست متناسب با نیاز خود کالای مورد نظر خود را تهیه کنید.

نوشته های مرتبط
Call Now Buttonتماس با افرا طب